UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 » Sai Baba


Nové poselství od Sáí Báby
Datum: 26.10.2012
Štítky: Sái Bába

Toto je záznam snu Jaira Borjase z Bogoty v Kolumbii. Jairo Borjas je dlouhodobý Sáí Bábův oddaný z Venezuely, který strávil v období 1997-8 rok v jeho ášramu podle pokynů samotného Sáí Báby, které mu sdělil, když s ním několikrát hovořil. Sáí Bába, velký duchovní učitel z Puttaparti v Indii, zemřel v roce 2011. 29. dubna 2012 měl Jairo Borjas sen, ve kterém mu Sáí Bába předal zvláštní poselství:

Sai Baba

Velmi důrazně mi sdělil, že zanedlouho zažijeme výjimečnou událost v historii lidstva, ke které dojde velmi brzy a že jeho moc a síla se projeví způsoby, jaké jsme nikdy neviděli a jaké si ani nedokážeme představit. Tento čas se blíží.

Swámí mi pravil: „Moji oddaní by se měli probudit ze snu. Nejsem tělo, ani taková nebo onaká forma Boha, ale jsem všechna jména a všechny formy. Jak může být věčný a nezměrný Bůh omezen na jediný tvar? Jak se dá vůbec říci, že jsem dosáhl stavu blaženosti nebo že jsem v Samádhi nebo Mahásamádhi, když jako Bůh jsem vždy v blaženosti a vlastně jsem blaženost sama? Jsem to, co jste vždycky hledali, neboť já jsem samotný zdroj všeho štěstí a blaženosti. Ó moji oddaní, vzbuďte se, vzbuďte se, vzbuďte se … čas, na který velcí mudrci a siddhové čekali po celé věky … rychle přichází. Uvědomte si, kdo jsem, mou skutečnost té všudypřítomnosti, té velikosti a vznešenosti a připravte se na neobyčejnou událost, ke které má právě dojít … ve které se vrátím takovým způsobem, jaký si ani nedovedete představit. Důvěřujte mi, mějte naprostou víru a odevzdanost. Velmi brzy si všichni uvědomí mou slávu a velikost. Nyní jděte do celého světa a šiřte mou zprávu. Povězte všem, aby byli připraveni. Je to významná doba a velká příležitost, stane se něco v historii lidstva neobyčejného.“ 17. květen 2012. (Do angličtiny přeložila Ana Diaz-Viana ze San Jose.)

(Mistr Benjamina Creme potvrzuje, že šlo o autentický sen od Sáí Báby, avšak slova ve skutečnosti nejsou přesně ta, která byla předána, kvůli myšlenkovým formám v mysli snícího.)

Převzato z časopisu Share International, říjen 2012, překlad Jan Kaleta jr.

zdroj: www.prichod.cz

YWMwZWUxM