DOPRAVA ZADARMO
NA NÁKUP NAD 100€

TIPY NA DARČEK !
SWISS TESLA na mobil

SWISS TESLA PROFI

SOMAVEDIC

DR.NONA

 

Ukážkové video ako pôsobí elektrosmog na ľudské telo.

Na odrušenie elektrosmogu a harmonizovanie domácnosti či na ochranu seba samého si môžete na našom eshope zakúpiť rušičky rôzneho typu, podľa potreby a využiteľnosti. Všetky potrebné informácie máte uvedené v popise produktu.

Produkty, ktoré ponúkame, sú dovezené priamo od výrobcu, prešli všetkými potrebným testami a získali certifikáty o svojej funkčnosti. Sú to vysokokvalitné výrobky, ktoré denne pomáhajú ľuďom po celom svete. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

Robíme tiež merania Elektrosmogu a Geopatogénnych zón a pomáhame ľuďom riešiť problémy spôsobené ich vplyvom. Pre Viac informácií nás môžete kontaktovať na mobil 0948 835 335


Ivan Rybjanský o Somavedicu

KNIHA POSOLSTIEV

 


SWISS TESLA platničky

Swiss Tesla platničky sú vyrobené na základe patentu Nikola Tesla, vyrobené a dovezené priamo zo Švajčiarska. Povrch platničiek je upravený špeciálnou farbou, ktorá má štruktúru ako rubín a zafír. Farba je nanášana na hlínkový podklad pomocou špeciálnej elektrolízy, korá vytvará na povrchu minikryštáliky. Tieto pôsobia ako príjmače energie rovnako ako drahokamy a zároveň dokážu účinne harmonizovať energetické pole človeka a chrániť ho pred vplyvom elektrosmogu. Platničky majú vlastnosť urýchlovať hojenie rán, tíšia bolesť a priaznivo pôsobia pri regenerácií organizmu, stačí prikladať platničku na problémovú partiu a vy budete cítiť ako začne vyžarovať teplo a liečiť. Slúžia tiež ako podložka pri harmonizácií potravín či vody a podporujú rast rastlín.
Každá farba platničky spolupracuje s farebným spektrom človeka, preto sa pri výbere zamerajte na vlastnosti, ktoré sú rozpísané pri každej farbe jednotlivo.
Povrch platničky je kvalitne a špeciálne upravený, neskriví a neošúcha sa a pri šetrnom zaobchádzaní Vám poslúži celý život.
V katergórií Sady platničiek
môžete zakúpiť celé série za zvýhodnenú cenu.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Platnička Tesla 8,5 x 5,5 cm modrá
 

Naša cena 27,90 €

Platnička Tesla 8,5 x 5,5 cm zelená
 

Naša cena 27,90 €

Platnička Tesla 8,5 x 5,5 cm čierna
 

Naša cena 27,90 €

top produkt


Platnička Tesla kruh 9 cm purpurová
 

Naša cena 32,90 €Platnička Tesla kruh 9 cm modrá
 

Naša cena 32,90 €

Platnička Tesla kruh 9 cm zelená
 

Naša cena 32,90 €Platnička Tesla kruh 9 cm zlatožltá
 

Naša cena 32,90 €Platnička Tesla kruh 9 cm oranžová
 

Naša cena 32,90 €Platnička Tesla kruh 9 cm červená
 

Naša cena 32,90 €

Čakrová sada príveskov Tesla 7ks 2,7cm
Bežná cena 97,30 €

Naša cena 79,00 €

akcia
top produkt


Platnička Tesla 21x21 cm purpurová
 

Naša cena 79,90 €Platnička Tesla 21 x 21 cm čierna
 

Naša cena 79,90 €MmNjNmJi