DOPRAVA ZADARMO
NA NÁKUP NAD 100€

TIPY NA DARČEK !
SWISS TESLA na mobil

SWISS TESLA PROFI

SOMAVEDIC

DR.NONA

 

Ukážkové video ako pôsobí elektrosmog na ľudské telo.

Na odrušenie elektrosmogu a harmonizovanie domácnosti či na ochranu seba samého si môžete na našom eshope zakúpiť rušičky rôzneho typu, podľa potreby a využiteľnosti. Všetky potrebné informácie máte uvedené v popise produktu.

Produkty, ktoré ponúkame, sú dovezené priamo od výrobcu, prešli všetkými potrebným testami a získali certifikáty o svojej funkčnosti. Sú to vysokokvalitné výrobky, ktoré denne pomáhajú ľuďom po celom svete. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

Robíme tiež merania Elektrosmogu a Geopatogénnych zón a pomáhame ľuďom riešiť problémy spôsobené ich vplyvom. Pre Viac informácií nás môžete kontaktovať na mobil 0948 835 335


Ivan Rybjanský o Somavedicu

KNIHA POSOLSTIEV

 Autorizovaný Súhrn k Certifikácii Platničiek

SWISS TESLA Autorizovaný súhrn k Certifikácii č. 104/2013

IIREC-om vykonané meracie výsledky fyzikálneho pôsobenia produktov Swiss Tesla oproti rušiacim magnetickým poliam boli vykonané detailne, nad geopatogénnou zónou a v okolí vysielajúceho iPhone mobilného telefónu.

Pritom boli získané následné výsledky:
Harmonizér platnička Swiss Tesla vyvíja svoje merateľné vyrovnávajúce pôsobenie magnetického poľa v geopatogénnej zóne reprodukovateľné v priebehu hodiny po aktivácii a udrží ich počas dlhšej doby (dlhodobý test - 4 týždne) bez poznateľného oslabenia. Pôsobenie platničky je merateľné tak isto v susedných poschodiach. Po 72 hodinovom pôsobení silného narušeného magnetického poľa skrze interferenčné pôsobenie iných prístrojov sa nestratí pôsobenie harmonizér platničky SWISS TESLA.

Na narušené magnetické pole v okolí vysielajúceho „Smartphonu“ pôsobí harmonizér platnička prakticky okamžite tým, že sústredí narušenie na blízke okolie mobilného telefónu a okamžite utlmí narušenie po ukončení telefonátu.

Toto bolo potvrdené, cez objektívne fyzikálne meranie s meracími prístrojmi pre registráciu hustoty magnetického toku. Tak isto sa potvrdila spoľahlivosť a vytrvalosť biologicky kladného pôsobenia pre prípad mobilných telefónov a geopatogénnych narušení.

S dokladovanými výsledkami sú predpoklady pre označenie Harmonizér platničiek Swiss Tesla s Certifikátom IIREC naplnené.

Výrobca je oprávnený produkt harmonizér platnička označiť ako IIREC-om vyskúšaný a používať tento IIREC znak pri označení produktu:

Znalec potvrdil svojím vlastnoručným podpisom vykonanie merania a vyhodnotenie pod svojim dozorom a správnosť výsledkov v rámci presnosti merania a vyhodnotenia.

Krems pri Dunaji, Rakúsko, dňa 31.10.2013

 

MzRhYzdlMT