UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 »
Návrat Svetového Účiteľa

Opätovný príchod Svetového Učiteľa

Maitreya

19. júla 1977: Maitreya Kristus - Svetový Učiteľ - Hlava našej Spirituálnej Hierarchie, vystúpil zo Svojho odvekého miesta v Himalájach, kam sa vzdialil a zostúpil do moderného sveta. Maitréya odlieta do Londýna. Prichádza, ako znie proroctvo "na oblakach", "ako zlodej v noci". Naďalej žije zrejme ako normálny človek, ktorý sa zaujíma o moderné problémy politické, ekonomické, sociálne a o problematiku životného prostredia. So Svojimi Učeníkmi, Majstrami Múdrosti, uvedie Novú dobu syntézu a bratstvo. Je očakávaný mnohými skupinami ako Kristus, Maitreya Buddha, Imam Mahdi, Bodhisattva, Mesiáš, Kalki Avatár.

Marec 1978: Maitréya začína pôsobiť ako hovorca indicko-pakistanskej komunity v Londýne. Nevystupuje ako náboženský vodca, ale ako učiteľ v najširšom slova zmysle. Ukazuje cestu vedúcu k eliminácii sučastných problémov sveta. Jeho pravá totožnosť zostáva utajená s výnimkou niekoľkých najbližších spolupracovníkov, pretože je vysoko rešpektovaný pre svoje múdre názory.

Maj 1982: Škótsky umelec a medzinarodný lektor Benjamin Creme v priebehu tlačovej konferencie v Los Angeles prvý kraá oznamuje, že Maitreya žije v azijskej komunite vo východnom Londýne. Hovorí, že svetový učiteľ čaká, až ho vyzveme k verejnému vystúpeniu. Týmto spôsobom nedôjde k narušeniu slobodnej vôle ľudstva.

August 1987: Pán Creme hlási: "Maitreya intenzívne pracuje na tom, aby premenil atmosféru v medzinárodných vzťahoch". Za necelý mesiac sa avizovaná zmena stáva realitou. V decembri sa konajú politické jednania medzi Američanmy a Sovietmi, ktoré prinášajú úplne neočakávanú dohodu o odzbrojení!

Apíil 1988: Do novín prenikli správy o Maitreyovej duchovnej náuke a tiež súbor predpovedí svetových udalostí. Tieto predpovede sa s ohromnou presnosťou napĺňajú, čoho sme svedkami aj v dnešnej dobe. Maitreya sa začina "zázračne" zjavovať a to ako osobne, tak i v snoch, čelným predstaviteľom rôznych krajín, ale tiež mnohým obyčajným občanom a veľkým skupinám po celom svete. Prvé zo série zjavení sa uskutočnilo 11.júna 1988 v Nairobi v Keni. "Z čista jasna" sa objavuje na modlitebnom a liečebnom zhromaždení. Tisíce ľudí ho hneď spoznáva ako Krista, fotografujú ho a mnohí sú zázračne vyliečení.

Rok 1991 až súčastnosť: Maitreya sa aj naďalej zázračne zjavuje uprostred veľkých skupín. Ide prevažne o fundamentalistov z okruhu rôznych náboženstiev. V blízkosti troch miest jeho zjavenia boli objavené liečivé pramene. Jedná sa o mesto Tlacote v Mexicu, Nadana v Indii a Nordenau v Nemecku. Do súčastnej doby bolo miestnymi ľudmi odhalených viac ako 100 prameňov, v ktorých boli zistené liečivé účinky.
Bolo tiež zaznamenané veľké množstvo osobných stretnutí Maitreyu s najrôznejšími ľuďmi po celom svete. Majestátny zjav, charizma a niekedy žiarivá aureola okolo postavy sú neprehliadnuteľné. Vždy hlboko zasiahne srdcia tých, ktorí s ním prídu do styku. Volí medzi niekoľkými rôznymi osobami od distingovaného dobre oblečeného staršieho pána až po roztopašne oblečených tulákov. Videli ho i ako ženu. Veľmi často nosí biele šaty na spôsob vzdušných indických alebo arabských odevov s modrou čelenkou okolo hlavy. Objavuje sa náhle a znenazdania a práve tak i zmizme, dokonca zo zapnutých pásov zadných sedadiel áut. Je nedosiahnuteľný, nepolapiteľny, ale zastáva po ňom nezmazateľný dojem.

 

 

Maitreyove učenie


Maitreya neprichádza zakladať nové náboženstvo. Je učiteľom, vodcom, poradcom celého ľudstva bez ohľadu na náboženskú prislušnosť. Ukáže nám, ako aplikovať princíp lásky vo vzájomných vzťahoch, ale tiež vo sfére ekonomiky, politiky, vzdelania, kutlúry a sociálnej oblasti.
Povedie nás k rozpoznaniu božstva a toho, že našou pravou podstatou je duša. Z tohoto duchovného porozumenia a tvorivých síl vzíde nový život, harmónia a radosť. Naučíme sa princípu zdielania a hlbokému porozumeniu jednote celého života.
Jeho odkaz je zhrtnutý do niekoľkých slov: "Zdielajte a zachráňte svet". Takto dôjde k ukončeniu hrozby vojen, útlaku a hladu. Radí nám: "Berte potreby svojho brata za mierku svojho pôsobenia vo svete a riešte problémy sveta. Niet inej cesty. "

Budúce zmeny
(z knihy Učenie odvekej múdrosti - Benjamin Creme, dostupné na webshope arche.sk)

Otazka: Prosím, abyste povedal o zmenách, ktoré nás čakajú.
B.C. Vznikne nová, tzv. svetelná technológia. Budeme využívať slnečné svetlo. Všetky zatiaľ známe a používané technológie zastarnú. Nová energia uspokojí všetky energetické potreby ľudstva. Nebude samozrejme vlastníctvom žiadnej skupiny ani jednotlivca.

Bude všeobecne dostupná, bezplatná a bez obmedzenia. Svoje využitie bude mať i v medicíne v súvislosti s modernejším aspektom genetického inžinierstva. Všetky vnútorné orgány budú obnovené. Miesto transplantácie srdca, pečene alebo obličiek, budú na klinike v priebehu niekoľkých hodin vybudované organý vďaka novému genetickému inžinierstvu a svetelnej technólogií. Bude sa to diať bez nutného chirurgického zásahu.  Neviem koľko krát, ale raz alebo dvakrát za život to bude možné.

Doprava bude fungovať zdanlivo bez pohybu, bude tak tichá. Na veľké vzdialenosti budeme cestovať bez pocitu únavy, pretože nebudeme cítiť vibrácie pohybu. Približuje sa aj doba, kedy sa ľudstvo bude premiestňovať kdekoľvek po svete pomocom myšlienky tak, ako to teraz robia Majstri múdrosti. Ak sa budeme chcieť pozrieť do Austrálie, stačí myšlienka a ocitneme sa tam, rovnakým spôsobom sa vrátime naspät.

Otazka: Čo musíme urobiť, aby sme si tieto vymoženosti zaslúžili?
B.C. Musíme sa stať predovšetkým riadnymi, správnými ľudmi. Rozpoznať, že ako ľudstvo tvoríme jednotu, že sme si navzájom bratia a sestry. Z toho vyplýva, že potraviny, suroviny, energia, vedecké poznanie, osveta a zdravotnicka starostlivosť majú byť prerozdelené rovnomernejšie. Týmto spôsobom vytvoríme realitu jednotného ľudstva, bratstva všetkých ľudi. Jedine tak sa zrodia správne podmienky a zmenený, technologický postup si zaslúžime.

 

 

MTI4NT