UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. 


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 
Autorizovaný Súhrn k Certifikácii Platničiek

Autorizovaný Súhrn k Certifikácii č. 104/2013

IIREC-om vykonané meracie výsledky fyzikálneho pôsobenia produktu «Harmonizér-Platnička» oproti rušiacim magnetickým poliam boli vykonané detailne, nad geopatogénnou zónou a v okolí vysielajúceho iPhone. Pritom boli získané následné výsledky:

Harmonizér-Platnička vyvíja svoje merateľné vyrovnávajúce pôsobenie magnetického pola v geopatogénnej zóne reprodukovateľné v priebehu hodiny po aktivácii a udrží ich počas dlhšej doby (dlhodobý test4 týždne) bez poznateľného oslabenia. Pôsobenie Harmonizér-Platničky je merateľné tak isto v susedných poschodiach. Po 72 hodinovom pôsobení silného narušeného magnetického poľa skrze interferenčné pôsobenie iných prístrojov sa nestratí pôsobenie Harmonizér- Platničky.

Na narušené magnetické pole v okolí vysielajúceho „Smartphonu“ pôsobí Harmonizér-Platnička prakticky okamžite tým že sústredí narušenie na blízke okolie mobilného telefónu a okamžite utlmí narušenie po ukončení telefonátu.

Toto bolo potvrdené, cez objektívne fyzikálne meranie s meracími prístrojmi pre registráciu hustoty magnetického toku. Tak isto sa potvrdila spoľahlivosť a vytrvalosť biologicky kladného pôsobenia pre prípad mobilných telefónov a geopatogénnych narušení.

S dokladovanými výsledkami sú predpoklady pre označenie Harmonizér-Platničky s Certifikátom IIREC naplnené.

Výrobca je oprávnený produkt HARMONIZÉR-PLATNIČKA označiť ako IIREC-om vyskúšaný a používať tento IIREC znak pri označení produktu:

Znalec potvrdil svojim vlastnoručným podpisom vykonanie merania a vyhodnotenie pod svojim dozorom a správnosť výsledkov v rámci presnosti merania a vyhodnotenia.

Krems pri Dunaji, Rakúsko, dňa 31.10.2013

 

NWUxNDkzZ