NAŠA NOVINKA!
Posolstvá od Maitreya Krista 2. diel

 

ONLINE kniha na stiahnutie.

VYDANIE 2017

 


UMENIE

Ľubica Weiss - Transmisné Obrazy


TÉMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

"Otrava mobilnými telefonmi"

Brožúra na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!

 Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela
z Cesty k sobě na Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA
Autorizovaný Súhrn k Certifikácii Platničiek

Autorizovaný Súhrn k Certifikácii č. 104/2013

IIREC-om vykonané meracie výsledky fyzikálneho pôsobenia produktu «Harmonizér-Platnička» oproti rušiacim magnetickým poliam boli vykonané detailne, nad geopatogénnou zónou a v okolí vysielajúceho iPhone. Pritom boli získané následné výsledky:

Harmonizér - Platnička vyvíja svoje merateľné vyrovnávajúce pôsobenie magnetického pola v geopatogénnej zóne reprodukovateľné v priebehu hodiny po aktivácii a udrží ich počas dlhšej doby (dlhodobý test4 týždne) bez poznateľného oslabenia. Pôsobenie Harmonizér-Platničky je merateľné tak isto v susedných poschodiach. Po 72 hodinovom pôsobení silného narušeného magnetického poľa skrze interferenčné pôsobenie iných prístrojov sa nestratí pôsobenie Harmonizér- Platničky.

Na narušené magnetické pole v okolí vysielajúceho „Smartphonu“ pôsobí Harmonizér-Platnička prakticky okamžite tým že sústredí narušenie na blízke okolie mobilného telefónu a okamžite utlmí narušenie po ukončení telefonátu.

Toto bolo potvrdené, cez objektívne fyzikálne meranie s meracími prístrojmi pre registráciu hustoty magnetického toku. Tak isto sa potvrdila spoľahlivosť a vytrvalosť biologicky kladného pôsobenia pre prípad mobilných telefónov a geopatogénnych narušení.

S dokladovanými výsledkami sú predpoklady pre označenie Harmonizér-Platničky s Certifikátom IIREC naplnené.

Výrobca je oprávnený produkt HARMONIZÉR-PLATNIČKA označiť ako IIREC-om vyskúšaný a používať tento IIREC znak pri označení produktu:

Znalec potvrdil svojim vlastnoručným podpisom vykonanie merania a vyhodnotenie pod svojim dozorom a správnosť výsledkov v rámci presnosti merania a vyhodnotenia.

Krems pri Dunaji, Rakúsko, dňa 31.10.2013

 

MWZmYTM3Y