DOPRAVA ZADARMO
NA NÁKUP NAD 100€

TIPY NA DARČEK !
SWISS TESLA na mobil

SWISS TESLA PROFI

SOMAVEDIC

DR.NONA

 

Ukážkové video ako pôsobí elektrosmog na ľudské telo.

Na odrušenie elektrosmogu a harmonizovanie domácnosti či na ochranu seba samého si môžete na našom eshope zakúpiť rušičky rôzneho typu, podľa potreby a využiteľnosti. Všetky potrebné informácie máte uvedené v popise produktu.

Produkty, ktoré ponúkame, sú dovezené priamo od výrobcu, prešli všetkými potrebným testami a získali certifikáty o svojej funkčnosti. Sú to vysokokvalitné výrobky, ktoré denne pomáhajú ľuďom po celom svete. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

Robíme tiež merania Elektrosmogu a Geopatogénnych zón a pomáhame ľuďom riešiť problémy spôsobené ich vplyvom. Pre Viac informácií nás môžete kontaktovať na mobil 0948 835 335


Ivan Rybjanský o Somavedicu

KNIHA POSOLSTIEV

 Kniha posolstiev Ľubica Weiss

  


Kniha posolstiev - Transmisné Obrazy - Ľubica Weiss

Kniha obsahuje 22 svetelných hologramov s meditáciami.

22 farebných obrazov, ktoré symbolizujú rôzne stavy vedomia, liečivé pôsobenie a duchovné posolstvá. Ku každému obrazu je popis, súčasťou ktorého sú aj návody a námety na duchovné cvičenia.
Cieľom publikácie je umožniť človeku dostať sa do kontaktu s hlbinami vlastnej duše, prekonať strach a rôzne bloky, objaviť v sebe mier a lásku.

Sú tam očistné obrazy, anjelské liečivé a mnohé iné užitočné transformačné nástroje zakódované v obrazoch. Obrázky si môžete tiež zavesiť hocikde v miestnosti a nechať pôsobiť.

Nazrieť do knihy môžete tiež na stránke www.lubicaweiss.sk

AKTUÁLNA CENA 9,90€ (Pôvodná cena 15,00€)
Pre objednanie alebo viac informácií nás kontaktujte na mail info@elektrosmog.sk alebo zavolajte 0948835335

 

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Odporúčam
Emilia
28.11.2018 12:21
YThkNDg