Info o produktoch v BLOGU

 

Ukážkové video ako pôsobí elektrosmog na ľudské telo.


Ivan Rybjanský o Somavedicu

 

Harmonizér prístroj Somavedic

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Somavedic Portable
 

Naša cena 15,00 €

skladom


Somavedic Quantum + prívesok ZADARMO
 

Naša cena 300,00 €

skladom
novinka


Somavedic Harmonie + prívesok ZADARMO
 

Naša cena 300,00 €

skladom
novinka


Somavedic Atlantik + prívesok ZADARMO
 

Naša cena 300,00 €

skladom
novinka


Somavedic Medic + prívesok ZADARMO
 

Naša cena 500,00 €

skladom
novinka
doprava zdarma
top produkt


Somavedic Medic Urán + prívesok ZADARMO
 

Naša cena 680,00 €

skladom
doprava zdarma
top produkt

Somavedic je prístroj, ktorý spoľahlivo eliminuje a následne odstráňuje nežiaduce vplyvy geopatogénnych a patogénnych zón, vodných krížov, Curryho i Hartmanových pásov, ťažkých kovov, elektrosmogu a psychosomatických reakcií organizmu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný nielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier.

Somavedic eliminuje negatívny vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu na človeka, flóru i faunu. Takisto odstraňuje negatívne vplyvy na fyzické i duchovné zdravie a slúži na celkové harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj cez negatívne pole geopatogénnych zón.

Výborné výsledky Somavedicu sú podložené vynikajúcimi skúsenosťami z mnohých biorezonančných centier a vierohodne ich dokumentujú aj početné prípady vzájomnej spolupráce s biorezonančnej liečbou BICOM, kedy po nasadení Somavedicu v rámci následnej liečby došlo vždy k harmonizácii chorôb postihnutých orgánov - Somavedic mení zlé nastavenie podľa frekvencií z biorezonančných prístrojov .

Princíp fungovania Somavedicu bude možno väčšine ľudí, ktorí nie sú oboznámení s touto tematikou, pomerne ťažko predstaviteľný, ale v skutočnosti vychádza z dnes už komplexných poznatkov a mnohých rokov výskumov, týkajúcich sa predovšetkým vlastností minerálov a pôsobenie ich konkrétnych vibrácií na okolité prostredie a na ľudský organizmus .

Somavedic je zostrojený na princípe riadeného uvoľnenie energie minerálov - jedná sa predovšetkým o polodrahokami alebo drahokami v presnom vzájomnom rozostavení, ktoré tvoria jadro Somavedicu.
Je známe, že každý konkrétny minerál "vibruje" na určitej frekvencii (to platí nielen o mineráloch, ale aj o všetkom ostatných!) A má schopnosť túto vibráciu vyžarovať do okolitého prostredia a tým ho určitým konkrétnym spôsobom ovplyvňovať. Z toho do istej miery vychádza liečebné alebo liečiteľské využitie drahých kameňov, ktoré sa ale obvykle vymedzuje len na použitie jednotlivých kameňov.
Minerály v sebe v skutočnosti ukrývajú nepredstaviteľné množstvo energie, ktorú doteraz nevieme úplne využiť. Tá sa za bežných okolností nachádza v latentnom stave, takže sa samozrejme spravidla nijako významne neprejavuje. Frekvenčné rozpätie, v ktorom jednotlivé minerály "vibrujú", je vedecky podložené a týchto poznatkov je využité pre optimálnu funkciu a nastavenie prístrojov Somavedic podľa ich zamerania.

Je zistené, že ak konkrétne minerály v určitom presnom rozostavení necháme pôsobiť v spoločnej koreláciu, vie tieto vzájomne sa podporujúce vibrácie určitým spôsobom vyladiť okolité prostredie - či už sa jedná o geopatogénne zóny alebo iné vplyvy, ktoré tiež vibrujú v určitom frekvenčnom rozmedzí. Na tomto princípe teda dochádza k rušeniu vplyvu týchto negatívnych vibrácií a k nastoleniu harmonického prostredia pre náš dlhodobo spokojný a zdravý život plný energie.

Veľmi dôležité je podľa nás aj použitie Somavedicu v biorezonančných strediskách, kde jednak dochádza k permanentnému znečisťovaniu priestoru vďaka všetkým typom zón a energiou, nielen v mieste strediska, ale aj od klientov. A hlavne biorezonančnej prístroje sú neustále "zanášané" energiami klientov a potreba je čistiť, tak ako obsluhu týchto prístrojov. Čo má v praxi výsledok oveľa nižšia únavu terapeutov a získavanie presnejších výsledkov biorezonančných prístrojov z klientov.

Somavedic MEDIC získal certifikát medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu IGEF a odznak IIREC

      

 

 

 

MWNlZjJmMD