NAŠA NOVINKA!
Posolstvá od Maitreya Krista 2. diel

 

ONLINE kniha na stiahnutie.

VYDANIE 2017

 


UMENIE

Ľubica Weiss - Transmisné Obrazy


TÉMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

"Otrava mobilnými telefonmi"

Brožúra na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!

 Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela
z Cesty k sobě na Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽASomavedic Harmonizér

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Somavedic Prívesok
 

Naša cena 15,00 €

novinka


Somavedic Quantum + DARČEK privesok
 

Naša cena 300,00 €

novinka


Somavedic Harmonie + DARČEK privesok
 

Naša cena 300,00 €

novinka
top produkt


novinka


Somavedic Medic + DARČEK prívesok
 

Naša cena 500,00 €

novinka
top produkt


novinka
top produkt

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych a patogénnych zón, vodných krížov, Curryho i Hartmanových pásov, ťažkých kovov, elektrosmogu a psychosomatických reakcií organizmu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný nielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier.

Somavedic eliminuje negatívny vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu na človeka, flóru i faunu. Takisto odstraňuje negatívne vplyvy na fyzické i duchovné zdravie a slúži na celkové harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj cez negatívne pole geopatogénnych zón.

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón a elektrosmogu sa môžu prejavovať rôzne podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdka, srdečné choroby. Paleta možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania môžu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

Prikladáme veľký dôraz na použitie SOMAVEDICOV v strediskách, kde dochádza k permanentnému znečisťovaniu priestoru vďaka rôznym typom zón, elektrosmogu a od klientov. Najmä biorezonančné prístroje sú „zanášané“ energiami klientov, preto je potrebné prístroje čistiť tak ako aj operátorov. V praxi to znamená oveľa menšiu únavu terapeutov a získanie presnejších výsledkov meraní.

Somavedic MEDIC získal certifikát medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu IGEF a odznak IIREC

 

 

 

NjZiM